Новини про м'ясо

На 49% за місяць подорожчали акції виробника штучного м’яса

Через кризу, спровоковану пандемією COVID-19, традиційні виробники м’яса стикаються з проблемами щодо постачання продукції. У таких умовах посилився попит на продукцію виробників штучного м’яса рослинного походження. Акції деяких компаній помітно зросли за час карантину.

Вартість одного з найбільших виробників штучного м’яса, компанії Beyond Meat, в квітні зросла на 49%. Тим часом венчурні інвестори вкладаються в невеликі компанії, які вирощують м’ясо в лабораторіях або виготовляють рослинні аналоги. В середині квітня продажі такої продукції в США подвоїлися в порівнянні з тим же періодом 2019 року.

У 2019 роздрібний ринок продуктів харчування в США виріс всього на 2,2%, в той час як сектор рослинних продуктів збільшився на 11,4%, повідомляє Plant-Based Foods Association. Продажі м’яса на рослинній основі в роздрібному сегменті зросли на 18%, причому в більшості випадків це охолоджені напівфабрикати, такі як бургери Impossible Foods і сосиски Beyond Meat.

Пандемія значно підвищує інтерес споживачів до рослинних продуктів. Розвиток ринку також активізувався. Так, наприклад, стартап з Барселони Novameat почав розробляти замінники свинини через проблеми з поставками з США і Бразилії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button