Новини про м'ясо

На 40% зросли обсяги забою свиней у Китаї

Згідно з даними, опублікованими Міністерством сільського господарства Китаю, станом на грудень 2020 року поголів’я репродуктивних свиноматок у країні зростало протягом 15 місяців поспіль, а загальне поголів’я свиней збільшувалось у місячному обчисленні протягом 11 місяців поспіль.

За даними Національного статистичного бюро країни, до кінця грудня 2020 року чисельність живих свиней у Китаї досягла 407 мільйонів, а кількість племінних свиноматок – 41,61 мільйона, відновившись до 92,1% та 93,1% рівня, який спостерігався на кінець 2017 року. Згідно з експертною оцінкою міністерства, кількість живих свиней у січні та лютому цього року має збільшитися приблизно на 25% порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

За даними Міністерства сільського господарства та сільських справ, кількість забитих свиней також істотно зросла з серпня 2020 року. Особливо протягом останніх місяців. Обсяг забою в листопаді та грудні збільшився більш ніж на 40% порівняно з попереднім роком.

Що стосується котирувань, то на початку січня цього року ціни на живих свиней продовжували знижуватися – приблизно з 36,7 юанів за кілограм до близько 32 юанів на даний момент. Ціни на свинину також почали знижуватися, і оптова ціна впала з 47,64 юанів за кілограм, що було найвищим показником у січні, до 45,30 юанів на початку лютого.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button