Новини про м'ясо

На 38 млрд доларів збільшиться ринок м’яса Китаю за 5 років

З огляду на поширення африканської чуми свиней в Китаї, зростання кількості населення та доходів громадян країни, найближчим часом очікується зростання ринку м’яса. За підрахунками аналітичної компанії GlobalData, ринок цього продукту в КНР щороку збільшуватиметься на 2,8% і, якщо в 2018 році його обсяг склав 209,9 млрд доларів США то до 2023 він зросте до 247,6 млрд доларів.

Зростає як попит, так і ціни, саме тому Китай є досить привабливою країною для експортерів м’яса. Деякі європейські (Іспанія) та південноамериканські (Аргентина, Бразилія, Уругвай) країни вже активізували продажі до Китаю і поступово нарощують експортні потужності.

Найбільшим попитом в КНР користується свіже м’ясо. У 2018 році цей вид продукції займав 79,1% ринку. Очікується, що споживання м’яса в країні зросте з 11 кілограмів на душу населення в 2018 році до 12 кілограмів у 2023 році.

Утім азійський регіон є перспективним не лише через зростання ринку Китаю. Так, ринок м’яса та м’ясопродуктів у Індії та Гонконгу зростатиме ще швидше.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button