Новини про м'ясо

На 3% зросли світові ціни на свинину за місяць

Індекс глобальних цін на свинину від Асоціації “Свинарі України” у липні склав 103,2 пункту. Таким чином, світові котирування зросли на 3%. Збільшенню цін, як і раніше, найбільше сприяло зростання попиту з боку Китаю.

“Ціни на свинину в Китаї у липні продовжили зростання: середня ціна за місяць зросла до 2,57 дол. США/кг живою масою (+11,3% до червневого показника). Станом на кінець липня ціна живця в Піднебесній сягнула 2,69 дол. США. Це на 10% більше ніж у перші дні місяця. Серед чинників тиску на ціну свинини — послаблення пропозиції внутрішньої (скорочення поголів’я через АЧС) та зовнішньої (торгівельні війни зі США та Канадою; їх частка у загальному імпорті у 2018-му — 7,2% та 13,4% відповідно)”, – повідомляють у Асоціації “Свинарі України”.

Утім, не на всіх ринках котирування зростали. Так, у США ціна знизилась на 0,6%, і в цій країні ситуацію можна назвати відносно стабільною, а от у ЄС в липні ціни знизились на 1,5%. Найбільш помітним низхідний рух у липні був у Канаді – там ціни знизились на 6,9%.

Найбільше ж зростання котирувань минулого місяця спостерігалось навіть не в Китаї з 11,3%, а в Росії – там у липні ціна свинини зросла на 13,2%. Подорожчав цей вид м’яса і в Південній Америці – в Мексиці, Бразилії, Аргентині та Чилі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button