Новини про м'ясо

На 3,4% зросло виробництво м’яса живою вагою в Україні

Попри те, що поголів’я всіх сільськогосподарських тварин в Україні цього року дещо знизилось, обсяги реалізації їх на забій зросли. Так, за даними Державної служби статистики, з січня по травень включно реалізували на забій 945,5 тис. тонн свиней, корів, курей, овець та кіз. Це на 3,4% більше, ніж за 5 місяців 2019 року.

Варто зазначити, що загальне збільшення показників відбулося завдяки зростанню виробництва курятини та баранини, реалізація ж свиней та великої рогатої худоби дещо зменшилась.

У січні-травні 2020 року в Україні на забій було реалізовано 675,7 тис. тонн птиці, що на 7% більше, ніж за той же період минулого року. Також у всіх типах господарств було забито близько 1 тис. тонн кіз та овець, що на 3,1% більше, за показники січня-травня 2019 року.

Крім того, упродовж перших п’яти місяців поточного року на забій було реалізовано 209,1 тис. тонн свиней, що на 2,7% менше за показники 2019 року. Забій великої рогатої худоби загалом становив 59,6 тис. тонн. Це на 10,2% менше, ніж у січні-травні минулого року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button