Новини про м'ясо

На 24% зросло загальне виробництво м’яса в Україні

Хоча у деяких медіа та соцмережах поширена думка про зниження обсягів виробництва м’яса, зокрема свинини, в Україні, цього року на ринку спостерігається протилежна тенденція. За даними Асоціації “Свинарі України” (АСУ) з січня по липень 2019 року вітчизняні підприємства виготовили 1,23 млн тонн свіжого, охолодженого та мороженого м’яса та їстівних субпродуктів усіх видів. Це на 24% більше, ніж за той же період 2018 року.

Зростають обсяги виробництва не лише курятини (яка сьогодні є беззаперечним лідером на ринку України), але й свинини.

“Обсяги виробництва свіжих та охолоджених свинячих туш та напівтуш у січні-липні скоротилися на 2,8% — до 116 тис. т. Проте сукупне виробництво охолодженого м’яса свиней за цей період, навпаки, додало 3,1% та склало 145,7 тис. т. Обсяги виробництва окостів, лопаток та їх необвалених відрубів зросли більш ніж на чверть (+26,6%), а іншої охолодженої свинини — майже на 40%. Хоча питома вага свинячих частин у структурі виробництва охолодженої свинини відчутно менша за виробництво півтуш, додаткові об’єми випуску змогли перекрити втрати та навіть покращити загальний показник порівняно з аналогічним періодом 2018-го”, – зазначили в АСУ.

Незважаючи на те, що обсяги продукування деяких видів свинини зросли, а деяких зменшились, загальний обсяг виробництва цього виду м’яса та м’ясопродуктів з нього за 7 місяців зріс на 4,4%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button