Новини про м'ясо

На 20% зменшиться споживання свинини в Австралії через COVID-19

Споживання та продаж свинини на австралійському ринку мають зазнати падіння на 20% через кризу, пов’язану з коронавірусом COVID-19, вважає генеральний директор Australian Pork Limited (APL) Марго Андре. У прес-релізі APL, пані Андре зазначила, що на 25% свинини на ринку Австралії – це продукція, що продається в закладах громадського харчування, а вплив закриття ресторанів має відображатись як на цінах, так і на обсягах продажів.

“Австралійські переробники мають щомісячну комбіновану пропускну здатність 100 тис. свиней. Вони роблять усе можливе, щоб забезпечувати добробут працівників та продовжувати виробничу діяльність. Весь наш ланцюг поставок буде залежати від проблем, спричинених COVID-19, і змінюватиметься відповідно до рекомендацій експертів”, – повідомила Марго Андре.

Галузь свинарства в Австралії оцінюється в 3 мільярди доларів і забезпечує понад 35 тис. робочих місць. Щорічне споживання свинини в Австралії за останній рік збільшилося на 10%, сягнувши майже 10 кілограмів свинячого м’яса на одного жителя. Однак значна частина збільшення споживання свинини в Австралії припадає на сектор продовольчого обслуговування, і один із способів підтримки місцевої промисловості – перехід ресторанів на онлайн-замовлення та доставку.

“Я закликаю споживачів підтримувати продовольчі підприємства в цей критичний час. Служби доставки додому – це прекрасний спосіб підтримати ваші улюблені ресторани, навіть якщо ви їсте вдома”, – зазначила пані Андре.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button