Новини про м'ясо

На 20% зменшились ціни на свиней у Бразилії

Зменшення обсягів експорту та призупинення екстреної допомоги, яку федеральний уряд Бразилії виплачує бізнесу для подолання кризи, спричиненої пандемією COVID-19, негативно впливають на свинарський ринок країни. На початку року ціни на живих свиней впали на 20%, тоді як витрати продовжують зростати. У січні вартість живої свині в середньому становила 6,77 реала (1,26 долара США) за кілограм. Очікується, що ситуація почне покращуватися з другого кварталу, коли Китай повинен буде активізувати імпорт.

Згідно з інформацією Федерального секретаріату зовнішньої торгівлі Бразилії (Camex), експорт свіжої, замороженої або охолодженої свинини за 22 робочі дні січня становив 55,79 тис. тонн. Для порівняння, обсяги експорту за 22 дні грудня склали 72,2 тис. тонн.

За даними Бразильської асоціації свинарів (ABCS), ще одним негативним фактором, який впливає на функціювання галузі, є збільшення собівартості виробництва через подорожчання кормів. Очікується, що витрати зменшаться протягом найближчих місяці, як тільки в Бразилії почнеться збір нового врожаю, збільшуючи пропозицію кукурудзи та сої на ринку загалом.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button