Новини про м'ясо

На 18% зросли ціни на свинину в США

Covid-19 у поєднанні з торговими обмеженнями попередніх років призвели до кризи у свинарської промисловості США. Цього року 16 з 40 великих американських виробників свинини скоротили кількість свиноматок, у 14 підприємствах не відбулося змін поголів’я, а в 10 випадках спостерігалося зростання.

Зменшення кількості свиноматок у віддаленій перспективі може означати зменшення загального поголів’я та обсягів виробництва свинини.

Найгіршим часом для американських виробників став квітень та та травень, коли сотні тисяч свиней мали бути евтаназованими, оскільки бійні були закриті і тварин ніде було утримувати.

Ціни на свиней зростають

З вересня в США знову зростають ціни на свиней. Це частково пов’язано з тим, що існує більше можливостей для продажу. Крім того, американські аналітики очікують, що до кінця року поголів’я свиней в країні зменшиться. Департамент сільського господарства США (USDA) підрахував, що середня ціна свиней забійних кондицій в останньому кварталі 2020 року становитиме 0,95 євро за кілограм. Це на 18% вище котирувань жовтня-грудня 2019 року. На кінець вересня – початок жовтня, ціна на живець в США була навіть вищою – 1,21 євро за кілограм.

Американські виробники свинини ще не повністю відновились після кризи. Тому Національна рада виробників свинини США (NPPC) говорить про необхідність нового пакета допомоги галузі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button