Новини про м'ясо

На 10% скоротилось споживання свинини в Німеччині

У 2019 році обсяги продажу свинини в роздрібній торгівлі в Німеччині знизилися на 10% порівняно з 2018 роком. Це було, зокрема, спровоковано зростанням цін на цей вид м’яса та зростанням попиту з боку Китаю. Також частково на ринок вплинули популяризація веганства та флекситаріанства.

Виробництво свинини в Німеччині у 2019 році скоротилося приблизно на 2% (-117 тис. тонн), а експорт помітно зріс, що призвело до зростання цін на 80% у період між березнем 2019 року та кінцем року. У той же час, поставки свинячого м’яса країни до Китаю збільшилися на 61%, що становить 20% від загального експорту свинини з ФРН.

“Зростання цін відбилося і на експорті Німеччини до інших країн ЄС. Ці поставки зменшилися на 7%”, – зауважує Бетан Вілкінс, старший аналітик британської Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB).

Німеччина також є великим імпортером та експортером живих свиней. Імпорт знизився на 5% до 13,4 млн. голів. Експорт свиней знизився майже на 25% до 1,9 мільйона голів, головним чином за рахунок зменшення продажів до Угорщини та Румунії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button