Новини про м'ясо

На 10% подорожчали свині забійних кондицій

Минулого тижня ціни на свиней забійних кондицій в Україні почали висхідний рух. Цього тижня котирування зростали ще стрімкіше. За даними регулярного аналізу Асоціації “Свинарі України”, ціни на живець за тиждень підвищились на 10% і досягли позначки 45 гривень за кілограм.

“Окрім висхідного руху цін на товарних свиней, цього тижня оператори відзначили відчутну розбіжність котирувань залежно від регіону. Так, якщо у Центрі та на Сході, ціни закупівлі коливалися в межах 44-45 грн/кг, то в західних областях кілограм свинини живою вагою коштував 45-48 грн/кг. Представники м’ясопереробної галузі зауважили, що однією з причин такої розбіжності є більша орієнтація прикордонних областей на динаміку європейських цін та послаблення конкурентного тиску з боку імпортної сировини. З іншого боку, закупівельники зауважили підвищення градусу цінової конкуренції між переробниками у боротьбі за живець забійних кондицій”, – зазначають в аналітичному відділі АСУ.

варто зазначити, що через активізацію кінцевого споживача перед святами, попит на ринку росте. Тому передбачається, що ціни на живець продовжать підвищуватись і наступного тижня.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button