Новини про м'ясо

На 2-10% можуть подорожчати свині на забій до кінця травня

Часткове скасування карантинних обмежень та початок сезону пікніків спровокує пожвавлення попиту практично на всі види м’яса, зокрема, на свинину. Це, у свою чергу, призведе до подорожчання продукту. Закупівельні ціни на свиней забійних кондицій можуть зрости на 10%, вважають аналітики Асоціації “М’ясної галузі”. За їхніми прогнозами, ціна на живець свиней з 25 по 31 травня коливатиметься від 41 до 43 гривень за кілограм.

“Порівняно з минулим тижнем ціна підніметься на 2—10%. Зміна цін буде неоднорідною за регіонами. Зростання викликане, в першу чергу, пожвавленим попитом через послаблення карантинних обмежень. Частково відновлюють роботу заклади громадського харчування, запрацювали ринки, люди розпочали виїжджати за місто. Навіть з урахуванням цих стимулюючих чинників, ажіотажних змін в попиті очікувати не варто, адже знижені доходи населення не дозволять купувати відносно дорогу свинину у великих обсягах. Незмінним залишається тиск дешевшої за українську імпортної свинини”, – повідомляє Асоціація “М’ясної галузі”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Шановна редакціє Meat-Inform.
    Офіційно від Асоціації «М’ясної галузі» заявляю:
    в прогнозі асоціації, на який ви посилаєтеся, йдеться не про підвищення цін на свинину, а про підвищення цін на живих свиней, і не на 10%, як ви написали в назві новини, а на 2-10% відносно ціни минулого тижня.
    Прошу виправити вашу помилкову інтерпретацію прогнозу, аби не вводити в оману читачів.
    З повагою, виконавчий директор Асоціації «М’ясної галузі»

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button