Новини про м'ясо

На 1,8% знизились світові ціни на м’ясо у липні

З початку року на глобальному ринку спостерігається постійне зниження цін на м’ясо. За даними моніторингу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), Індекс цін на м’ясо в липні становив 93,0 пункту, що на 1,7 пункту (1,8%) менше, порівняно з червнем і на 9,4 пункту (9,2%) нижче за показники липня минулого року.

Котирування цін на м’ясо свиней та великої рогатої худоби в липні знизилось, оскільки обсяги світового попиту залишилися нижчими за обсяги доступного на ринку експорту. Пропозиція залишалась високою, незважаючи на порушення забоїв, переробки та експортної діяльності, спричинених коронавірусом в ключових регіонах-експортерах.

Котирування м’яса птиці після п’яти місяців послідовних скорочень у липні дещо зросли, що значною мірою було спричинено скороченням обсягів виробництва в Бразилії, викликаним високими витратами на корми та занепокоєнням з приводу прогнозів щодо попиту.

Що ж до баранини, то після різкого зростання в червні, в липні ціни на це м’ясо продовжували підвищуватись, проте, менш помітно. Темпи зростання котирувань баранини уповільнились через зниження попиту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button