Новини про м'ясо

На 1,5% зросли закупівельні ціни на свинину

Після двох тижнів сезонного спаду цін на свиней забійних кондицій цього тижня на ринку спостерігалась протилежна тенденція. Середні котирування живця зросли на 1,5% до 43,2 грн за кілограм.

Така ситуація є нетиповою для січня, оскільки зазвичай у післясвятковий період на ринку спостерігається зменшення попиту і ціни знижуються. Утім, за прогнозами представників Асоціації “Свинарі України” (АСУ), подорожчання свинини цього тижня є тимчасовим явищем і протягом кількох наступних тижнів спостерігатиметься стабілізація або зниження котирувань.

“Представники переробки відзначають, що передумов для подальшого зміцнення цін на свинину наразі нема, а позитивні коливання спричинені епізодичними та локальними змінами співвідношення попиту та пропозиції тварин забійних кондицій. Хоча представники м’ясопереробних підприємств утримуються від прогнозів подальшої цінової ситуації, більшість із них налаштована на стабілізацію цін чи незначне їх просідання у зв’язку з сезонним торговим “затишшям”, – зазначають в аналітичному відділі АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button