Новини про м'ясо

Мексика експортуватиме субпродукти до Китаю

Мексика має намір розширити асортимент експорту м’яса та м’ясопродуктів до Китаю. Зокрема, мексиканські виробники планують постачати до КНР свинячі субпродукти.

Цього тижня представники Міністерства сільського господарства та Міністерства закордонних справ Мексики прийняли делегацію з Китаю на чолі з віцегубернатором провінції Хенань Ву Гудіном.

Сторони домовилися про зміцнення торговельнb[ відносин між країнами, зокрема, щоб в середньостроковій перспективі забезпечити відкриття нових ринків збуту для мексиканських виробників. Це, у свою чергу, компенсує зростання попиту на м’ясо та м’ясопродукти в азійському регіоні.

Мексика зацікавлена у цьому ринку. Цього місяця представники уряду країни планують поїздку до Китаю для підписання угод про експорт сорго, ожини та субпродуктів.

Наразі між Мексикою та КНР вже узгоджено ветеринарні сертифкати щодо торгівлі свининою, яловичиною та свинячими субпродуктами.

Китай розширює імпорт м’яса. Так, лише цього тижня владою країни було ухвалено домовленості щодо збільшення закупівель свинини у Данії, курятини в Росії та яловичини у Великобританії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button