Новини про м'ясо

Майбутнє європейського ринку: як зміниться споживання свинини

Єврокомісія опублікувала прогноз розвитку сільськогосподарських ринків до 2030 року. Зокрема було пораховано середньорічне споживання свинини на кожного європейця. Як же зміняться уподобання жителів Європи за 12 років?

Споживання свинини в ЄС зменшиться з 32,5 кг на душу населення в 2018 році до 31,7 кг у 2030 році. Незважаючи на це, об’єм виробництва суттєво не зміниться, оскільки зниження внутрішнього споживання буде компенсуватися збільшенням експорту. Це стане можливим тому, що світовий попит на свинину до 2030 зростатиме на 0,7% на рік.

Очікується, що загальна продуктивність галузі зростатиме, оскільки рівень народжуваності тварин та конверсія кормів будуть покращуватися завдяки розвитку селекції та виробничих систем. Наприкінці прогнозного періоду, в умовах скорочення внутрішнього попиту, очікується, що виробництво свинини в ЄС дещо зменшиться (-0,2%).

Якщо після 2019 року імпорт європейської свинини в Росію поновиться, в Китаї буде продовжувати поширюватися африканська чума свиней, а в Європі спалахи АЧС порідшають, то можливий альтернативний варіант розвитку подій – обсяги виробництва м’яса в країнах ЄС дещо зростуть.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button