Новини про м'ясо

М’ясопереробні підприємства завантажені менш ніж на половину потужності

Потенціал м’ясопереробної галузі України дозволяє вдвічі, а у деяких секторах навіть втричі, збільшити обсяги виробництва та експорту. Утім заважає використати ці потужності поступове скорочення поголів’я свиней та ВРХ в країні.

“Згідно з даними опитувань учасників Асоціації “М’ясної галузі” за 2018 рік, завантаженість м’ясопереробних підприємств складає: по свині – 60%, яловичині – 30%, готовій продукції – 37%. Достатньо невикористаних потужностей як для виробництва на внутрішній, так і на зовнішній ринки”, – цитує керівника Асоціації “М’ясної галузі” України Віталія Павлівського видання Kurkul.com.

Через зростання цін на свинину на світовому та внутрішньому ринку, а також через зростання промислового поголів’я цих тварин, зареєстроване у кінці 2018 та на початку 2019 року, найближчим часом збільшити відсоток завантаженості підприємств, що займаються переробкою цього виду м’яса виглядає цілком реальним.

З яловичиною ситуація дещо відрізняється, оскільки на українському ринку присутньо досить небагато компаній, які займаються вирощуванням м’ясних порід ВРХ. Чотири компанії-лідери галузі разом утримують близько 20 тис. голів м’ясних порід великої рогатої худоби. Утім, найбільший виробник “Агрікор Холдинг”, що входить до групи “Агрейн”, заявляє про розширення поголів’я майже втричі – до 17 тис. голів, уже в найближчі кілька років.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

2 коментарів

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button