Новини про м'ясо

М’ясо за депозит: китайські банки привертають клієнтів свининою

Заманювати клієнтів дефіцитним м’ясом – це останній маркетинговий хід, до якого вдалися кілька невеликих банків Китаю. Покладіть на депозит 10000 юанів (1400 доларів) або більше в китайському банку, і ви отримаєте великий шматок свинячого м’яса безкоштовно.

Банки зазначають, що технологія залучення нових вкладників з допомогою свинини працює. До такого маркетингу вже вдалися Душанський сільський комерційний банк, Лінхайський сільський комерційний банк та декілька інших банків у провінціях країни, повідомляє газета South Chima Morning Post.

Винагорода за новий депозит становить від 500 грамів до кількох кілограмів свинини, залежно від депонованої суми та тривалості програми зберігання.

Ціни на свинину в Китаї зросли вдвічі з початку кризи АЧС в країні, і найбільше дефіцит м’яса вдарив по кінцевому споживачеві, вважає експерт Уейн Джонсон, консультант з ветеринарних питань в компанії Enable AgTech Consulting в Пекіні.

Після виявлення першого випадку африканської чуми свиней у серпні минулого року Китай втратив понад 50% поголів’я свиней через вірус АЧС. Очікується, що наступний рік стане піком кризи і КНР продовжить нарощувати обсяги імпорту всіх видів м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button