Новини про м'ясо

М’ясо коней та кенгуру в Малайзії продавали замість яловичини

Минулого тижня Малайзію сколихнула скандальна новина: м’ясо коней та кенгуру змішували та продавали мусульманському населенню країни під виглядом сертифікованої халяльної яловичини.

Повідомлялося про те, що синдикат з виробництва фальшивого халяльного м’яса нібито діє вже протягом 40 років. Учасники кримінальної схеми підкуповували представників органів контролю, щоб дозволити контрабанду несертифікованого м’яса, включаючи потенційно хворих кенгуру та коней, м’ясо яких продали як сертифіковану халяльну яловичину.

Таким чином, країна, яка могла стати глобальним центром для міжнародного ринку халяльних продажів з обсягом 2,3 трлн. доларів, зараз переживає один з найгірших скандалів на світовому ринку м’яса. Мусульманське населення закликає уряд скоротити залежність від імпорту м’яса, оскільки через останні події вважає закордонних постачальників ненадійними.

Поліція пообіцяла проведення всебічного розслідування, яке включатиме всі частини ланцюга контрабанди, зберігання та переробки псевдохаляльного м’яса. Країна також розглядає можливість створення Королівської слідчої комісії, яка, на думку міністра релігійних справ, є найкращим способом розслідування цього питання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button