Новини про м'ясо

Лише 5% свинини на українському ринку – імпортний продукт

За місяць обсяги імпорту свинини та прдукції свинарства в Укаїні зменшився на третину. Загалом у листопаді було імпортовано 3,07 тис. тонн свинини, повідомляє Асоціація “Свинарі України” (АСУ) з посиланням на дані Державної слуби статистики. Закорднні закупівлі знижуються через подешевшання продукції на внутрішньому ринку.

“Поставки свинини з країн ЄС (переважно з Данії та Польщі) в кінці осені були обмеженішими через вичерпання імпортних квот. Крім цього, на активність закупівлі імпортної сировини вплинула і цінова ситуація на внутрішньому ринку: середня ціна листопада склала 43,2 грн/кг, що більш ніж на 5% поступається його середньому рівні у жовтні. Враховуючи поточну ситуацію на внутрішньому ринку та те, що подальші поставки свинини з ЄС до кінця року обходитимуться на 10-12% дорожче через імпортне мито, у кінці 2020-го сплеску імпортної активності не очікується”, – повідомили в галузевій асоціації.

Загалом за 11 місяців цього року до України ввезли 26,9 тис. тонн цього виду м’яса. Це дещо більше, ніж минулого року, утім, в АСУ зазначають, що у 2020-му частка імпортної свинини на вітчизняному ринку складе 5-6%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button