Новини про м'ясо

Любителі курятини найбільш схильні до споживання псевдом’яса

Найбільш перспективним шляхом розвитку виробників замінників м’яса на рослинній основі є не привернення уваги веганів, які вже є споживачами цього сегменту, а популяризація своєї продукції серед споживачів м’яса у якості альтернативи. Найбільш схильними до споживання псевдом’яса є покупці, що надають перевагу курятину. Про це на Саміті з маркетингу в галузі птахівництва в Південній Кароліні (США) заявив Кріс Дюбуа, віце-президент компанії IRI.

Серед тих американців, які наразі не споживає рослинні білки, покупці курятини найбільше відкриті до споживання цього виду білка (20%). Більше ніж 5 з 10 заявили, що їх ідеальний раціон для них мав би складатися з більшої кількості рослинних продуктів. Однак насправді менше ніж 10% покупців усіх видів тваринних білків купували штучне м’ясо на рослинній основі за останні 6 місяців.

Хоча приріст споживання псевдом’яса на рослинній основі наразі невеликий, розвиток цієї галузі може призвести до серйозної конкуренцію з виробниками м’яса. Це досить реальний сценарій, оскільки рослинні замінники м’яса, такі як Beyond Burger чи Impossible Burger, стають дешевшими, а отже доступнішими і популярнішими.

Пан Дюбуа вважає, що одним з варіантів посилити конкурентоздатність птиці та інших виді м’яса є створення продуктів, що містять як рослинні, так і тваринні елементи.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button