Новини про м'ясо

Китай знову випускає на ринок свинину з держрезерву

Через зниження обсягів виробництва свинини в Китаї, влада країни ухвалила рішення знову випустити на ринок м’ясо з держрезерву. Цього разу для регуляції ситуації на ринку було виділено 17 тис. тонн свинини.

Виробництво свинини в Китаї скорочується вже сьомий квартал поспіль у період з квітня по червень. Країна, яка володіє найбільшим поголів’ям свиней у світі, продовжує страждати від наслідків африканської чуми свиней.

Згідно з даними Національного бюро статистики КНР, опублікованими цього тижня, обсяги виробництва м’яса свиней у другому кварталі 2020 року скоротилися на 4,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 9,6 мільйона тонн. У зв’язку з цим Міністерство торгівлі країни спільно з іншими органами влади, включаючи Комісію національного розвитку та реформ та Міністерство фінансів ухвалили рішення скористатися резервними запасами м’яса.

За оцінками аналітиків Rabobank, у 2020 році виробництво свинини в Китаї зменшиться на 20%. Однак бюро статистики зазначає, що стадо свиноматок наприкінці червня становило 36,29 млн. голів, що на 5,4% більше порівняно з попереднім роком та 7,3% порівняно з показниками кінця березня. Це свідчить про початок відновлення поголів’я свиней в Китаї.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button