Новини про м'ясо

Китай знову встановив рекорд з імпорту свинини

Обсяги імпорту свинини в Китай у липні досягли 430 тис. тонн. Це вдвічі більше, ніж у липні 2019 року. Таким чином, закупівлі перевищили рекордний обсяг імпорту, встановлений у червні – 400 тис. тонн.

Китай продовжує імпортувати великі обсяги м’яса, щоб компенсувати дефіцит, спричинений епідемією африканської чуми свиней, яка знищила мільйони голів свиней у країні.

Згідно з даними від анонімного джерела в галузі, опублікованими Reuters, червневий експорт до Китаю від основних постачальників, включаючи США, Бразилію, Європейський Союз та Канаду, зменшився порівняно з попереднім місяцем. Це сталося через вимогу Китаю припинити поставки, якщо серед працівників трапляються випадки коронавірусу. Влада КНР пішла на цей крок незважаючи на те, що експерти говорять, що вірус не може передаватися через їжу. Тим не менше, Пекін розпочинає перевірку контейнерів із замороженою їжею на наявність збудника COVID-19, сповільнюючи розвантаження м’яса в портах.

Утім, нарощування обсягів імпортованої свинини відбувається завдяки постачанням з альтернативних країн, які не вважаються найбільшими експортерами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button