Новини про м'ясо

Китай знову продає свинину з резервів

Минулого тижня представники влади Китаю заявили про намір вивести на ринок більше запасів свинини з державного резерву для забезпечення стабільного постачання під час майбутніх свят в країні.

Як повідомив прес-секретар Міністерства торгівлі пан Гао Фенг, на ринок додатково буде випущено 10 тис. тонн свинини.

Кілька тижнів тому з державного резерву також виділили 10 тис. тонн свинини. Тоді м’ясо продали китайським переробникам на аукціоні. Таким чином, з початку вересня державні запаси скоротилися на 20 тис. тонн. Аналітики стверджують, що уряд все ще зберігає запас у розмірі мільйона тонн замороженої свинини на складах.

Міністерство сільського господарства Китаю повідомляє про пожвавлення у галузі свинарства. Наприклад, у кількох провінціях припинило скорочуватися поголів’я свиней, а здорожчання живих тварин і м’яса уповільнилось.

Нагадаємо, з серпня 2018 по серпень 2019 року поголів’я свиней в КНР скоротилося на 150 млн. голів (30% національного стада), що дорівнює 15% світового стада свиней. Сьогодні азійська країна імпортує 25% світового обсягу м’яса, таким чином Китай намагається контролювати дефіцит тваринного білка на внутрішньому ринку.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button