Новини про м'ясо

Китай встановив антирекорд з виробництва свинини

Виробництво свинини в Китаї зменшилось до найнижчого рівня за останні 16 років. Ситуація з АЧС призвела до різкого зниження національного поголів’я свиней і явних ознак його швидкого відновлення наразі немає.

У минулому році Китай продемонстрував найнижчі обсяги виробництва свинини з 2003 року – 42,55 млн. тонн (що на 21,3% менше порівняно з 2018 роком), свідчать дані, опубліковані Національним бюро статистики КНР.

За офіційними даними африканська чума свиней скоротила кількість поголів’я свиней в країні більш ніж на 40%, хоча є галузеві експерти, які стверджують, що спад набагато більший.

Також статистична служба повідомила, що кількість забитих свиней минулого року знизилася на 21,6% до 544,19 млн голів. Загальний обсяг виробництва м’яса, включаючи свинину, яловичину, баранину та птицю, знизився на 10,2% у 2019 році до 76,49 млн тонн, повідомляє Reuters. Виробництво яловичини збільшилося на 3,6% до 6,67 мільйона тонн, тоді як виробництво птиці зросло на 12,3% до 22,39 мільйона тонн.

Китай збільшив імпорт м’яса за останні три квартали 2019 року, досягнувши найбільшого рівня в історії. Ціни на свинину подвоїлися, і уряд був змушений випустити на ринок заморожене м’ясо зі своїх резервів.

Rabobank прогнозує, що виробництво свинини в Китаї у 2020 році скоротиться ще на 10-15%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button