Новини про м'ясо

Китай у пошуках м’яса: планується збільшити імпорт з Бразилії

Влада Китаю та Бразилії мають намір обговорити питання збільшення імпорту м’яса до КНР під час переговорів на високому рівні, запланованих на травень.

Кілька нових м’ясопереробних заводів з Бразилії можуть отримати доступ до китайського ринку, якщо сторонам вдасться досягти домовленостей під час торгових переговорів, які мають відбутися в травні, повідомляє Reuters, з посиланням на китайського посла в Бразилії.

“Ми віримо, що через співпрацю міністерств сільського господарства обох країн і департаментів з контролю якості, більше бразильських виробників зможуть імпортувати продукти тваринництва на ринок Китаю”, – заявив посол Ян Ванмінг. Дипломат також говорить про розширення асортименту експортованих харчових продуктів.

Через ситуацію з серйозним поширенням африканської чуми свиней, Китай останнім часом збільшує імпорт свинини. Крім цього яловичина також є продуктом, який користується високим попитом на цьому ринку.

За повідомленнями ЗМІ, інсайдери зазначають, що 78 бразильських м’ясокомбінатів отримають дозвіл на експорт до Китаю. Згідно з останнім аналізом Rabobank, імпорт свинини в Китаї цього року може досягти 10 мільйонів тонн, оскільки національне поголів’я свиней в країні стрімко скорочується.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button