Новини про м'ясо

Китай тимчасово зупинив торгівлю свининою

Торгівля свининою в Китаї призупинена до наступного тижня, повідомляє Міністерство сільського господарства. Чиновники заявили, що за цим рішенням стоїть обґрунтований сумнів, що в м’ясі може зберігатися коронавірус і торгівля ним може сприяти поширенню захворювання з одного регіону в інший.

Торгівля буде відновлена ​​наступного тижня. За цей час влада має дослідити можливість поширення вірусу з м’ясом.

Ринок вже почав реагувати на коронавірус. Першими шок відчули на американському ринку, де котирування ф’ючерсів на пісну свиню знизилися на 10 доларів за тиждень.

“Чомусь торговці ф’ючерсами на свинину вважають, що коронавірус у Китаї змусить споживачів перестати купувати м’ясо. Не знаю, звідки взялась ця ідея. У четвер, 30 січня 2020 року, в Китаї середня ціна на живець свиней становила 5,19 долара США за кілограм. На нашу думку, ціна є показником попиту, і вона свідчить, що ринок продовжує працювати. Схоже, поки що китайці продовжують їсти свинину”, – прокоментував Джим Лонг, президент і генеральний директор компанії Genesus Inc.

15 січня Китай та США підписали торгову угоду, яка знизила мита на деякі сільськогосподарські продукти, включаючи свинину. eFeedLink прогнозує, що імпорт американської свинини в Китай у 2020 році досягне 3,1 мільярда доларів. У 2019 році цей показник склав 1,25 мільярда доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button