Новини про м'ясо

Китай розширює список постачальників свинини

Під час візиту заступника міністра митної політики Китаю Ху Вей до Фінляндії країни відновили двосторонній договір про експорт свинини. Нова угода має ширший обсяг, ніж попередня: серед іншого, вона дозволяє експортувати охолоджену свинину та розширює асортимент частин туш свиней, які можна ввозити до Китаю. Попередня експортна угода для свинини стосувалася лише замороженого м’яса.

Під час зустрічі Міністерство сільського господарства Китаю та представники митниці країни також уклали угоду про співпрацю з Фінляндією. Домовленість сприятиме продовженню регулярних переговорів між владою двох країн. Крім того, було досягнуто домовленості щодо інспекційного візиту китайських представників до фінських птахофабрик. Після цього Фінляндія також може почати експортувати курятину до КНР.

Це не перші цьогорічні домовленості про торгівлю між Фінляндією та Китаєм. Так, на початку року Пекін надав спеціальні дозволи на ввезення продукції двом фінським виробникам дитячого харчування, кільком виробникам молочних продуктів та чотирьом виробникам риби.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button