Новини про м'ясо

Китай продовжує нарощувати імпорт м’яса: +1,8% за місяць

Згідно з даними Генеральної митної адміністрації Китаю, у листопаді країна збільшила імпорт м’яса на 1,8% порівняно з попередніми місяцями. Упродовж останнього місяця осені в азійську країну ввезли 775 тис. тонн м’яса, що на 14 тис. тонн більше за показники жовтня.

Причиною збільшення обсягів закупівель вважають зростання активності імпортерів, які створюють запаси перед зимовими місяцями, піком попиту в Китаї.

Через кризу, спричинену африканською чумою свиней з серпня 2018 року, роль Китаю у світовій торгівлі м’ясом стала надзвичайно важливою, і зараз країна імпортує понад 25% продуктів тваринництва на світовому ринку.

Дані Генеральної митної адміністрації Китаю також показали, що імпорт за перші 11 місяців досяг 8,95 млн. тонн, що на 63% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Однакза останні місяці зростання обсягу постачань сповільнилося, оскільки країна швидко відновлює поголів’я свиней. Крім того заходи щодо перевірки заморожених продовольчих вантажів на наявність коронавірусу уповільнюють розмитнення товарів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button