Новини про м'ясо

Китай прагне збільшити імпорт свинини з Іспанії

Китайська делегація на чолі із заступником міністра сільського господарства Канцжен Ю відвідала Іспанію для перевірки епізоотичної ситуації в галузі свинарства та моделі виробництва в країні. Гості зустрілись з представниками іспанського уряду та галузевої організації свинарів INTERPORC.

Візит організували, оскільки Китай виявляє зацікавленість продовжувати закупівлю свинини в Іспанії і нарощувати обсяги імпорту цього продукту. Країни підтримують торговельні зв’язки вже протягом дванадцяти років.

Нещодавно INTERPORC відкрив власний офіс у Пекіні. Наразі організація бере участь у різних заходах в азійській країні – забезпечує присутність іспанських виробників на найважливіших продовольчих ярмарках в країні, зустрічі з імпортерами, конференції та організовує інші заходи для просування іспанської свинини на ринку КНР.

У минулому році Китай був другим за обсягом зовнішнім ринком для іспанських виробників свинини. Тоді продажі становили 332,1 тис. тонн на суму 465,8 млн євро, що становило 15% від загального експорту свинини в Іспанії. Також за перші сім місяців 2019 року експорт цього продукту до Китаю збільшився на 54%, порівняно з аналогічним періодом 2018 року – до 306,6 тис. тонн та 524 млн євро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button