Новини про м'ясо

Китай обмежує імпорт м’яса вже з другої країни

Нещодавно стало відомо, що через побоювання щодо COVID-19 Китай обмежив закупівлі м’яса в Данії. Тепер КНР також вводить заборону на імпорт продукції тваринництва з п’яти бразильських підприємств.

Міністерство сільського господарства та продовольства Бразилії (MAPA) офіційно підтвердило, що дозволи 5 підприємств на постачання м’яса до КНР скасовано. Що стосується причин такого рішення вади Китаю, міністерство зазначило, що “офіційних пояснень не було надано”.

Тим не менш, Генеральна митна адміністрація Китаю (GACC) нещодавно запровадила обмеження щодо імпорту з деяких заводів Європи та США. Такі обмежувальні заходи було вжито задля запобігання другої хвилі COVID-19 у Китаї, хоча досі немає доказів того, що SARS-CoV-2, вірусний агент, що викликає коронавірус, може передаватись через їжу

Серед заблокованих бразильських компаній два підприємства спеціалізуються на виробництві свинини, один – птиці та ще два – яловичини. Ще одна бразильська птахофабрика нещодавно добровільно припинила експорт до Китаю через зупинку діяльність, пов’язану з профілактикою COVID-19 серед працівників.

За словами Франциско Турри, президента Бразильської асоціації тваринництва (ABPA), для запобіжних заходів Китаю немає жодних технічних підстав. Він зазначив, що продукція, яка надходить в азійську країну, завжди попередньо аналізується.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button