Новини про м'ясо

Китай нарощує виробництво яловичини, баранини та курятини

Поширення африканської чуми свиней стало серйозною проблемою для тваринницького сектору Китаю. Утім, не дивлячись на десятки спалахів вірусу та близько 1 млн. знищених тварин, у 2018 році скорочення виробництва свинини в КНР спостерігалось на рівні нижче 1%. Натомість обсяги виробництва інших видів м’яса зросли.

За 12 місяців загальний обсяг виробництва свинини склав 54,04 млн. тонн, що на 0,9% менше, ніж у 2017 році. Щодо поголів’я свиней, то за рік воно скоротилось на 3% і наразі складає близько 428,17 млн. голів.

За даними Національного бюро статистики Китаю, у 2018 році загальний обсяг виробництва свинини, яловичини, баранини та птиці склав 85,17 млн. тонн, що на 0,3% менше порівняно з попереднім роком. Утім скорочення обсягів відбувалось лише за рахунок свинини.

У 2018 році китайські підприємства виготовили 6,44 млн. тонн яловичини, що на 1,5% більше, ніж у 2017. Обсяг виробництва баранини зріс на 0,8% і склав 4,75 млн. тонн. Також було виготовлено 19,94 млн. тонн м’яса птиці, що на 0,6% більше, ніж у 2017 році.

Щоб запобігти поширенню АЧС та скороченню поголів’я свиней в країні, влада Китаю посилила контроль за виробниками та здійснює профілактичні заходи. Також уряд КНР почав фінансування досліджень, спрямованих на розробку вакцини від небезпечного вірусу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button