Новини про м'ясо

Китай намагається досягти балансу попиту та пропозиції на свинину

У Китаї почався сезон пікового споживання м’яса. Влада намагається тримати ринок під контролем, тому випускає на продаж заморожену свинину з державних запасів. Таким чином Міністерство сільського господарства країни намагається збалансувати попит та пропозицію напередодні китайського нового року.

Збільшення імпорту свинини та виведення на ринок запасів замороженого м’яса з державних та приватних сховищ розширить пропозицію найпопулярнішого виду м’яса під час свят в КНР – свинини. Про це на прес-конференції цього тижня повідомили представники Міністерства сільського господарства країни.

Крім того, очікується зростання обсягів виробництва птиці, яловичини та баранини. Це також сприятиме стабілізації на ринку м’яса протягом наступних двох місяців. Китай також повідомив про невелике збільшення поголів’я свиней у листопаді, і уряд представив трирічний план відновлення виробництва свинини. Однак наступного року криза біобезпеки в країні, як очікується, досягне свого піку, сприяючи збільшенню імпорту м’яса до рекордних рівнів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button