Новини про м'ясо

Китай інвестує в тваринництво у М’янмі

Через збитки та дефіцит м’яса, спричинені африканською чумою свиней, Китай не лише нарощує імпорт тваринних білків, а й інвестує у тваринництво за кордоном. Китайська компанія отримала зелене світло для інвестування в скотарство М’янми.

Kangrui Agriculture & Livestock Development Company вкладе 37 мільйонів доларів у підприємства, що займаються вирощуванням ВРХ, після того, як Інвестиційна комісія М’янми (MIC) погодилася на пропозицію. Цей інвестор стане першою повністю китайською фірмою, яка вклала кошти у галузь скотарства у М’янмі.

Компанія хоче побудувати селекційну установу. Відповідно до інвестиційного плану, представленого фірмою, тварини будуть вирощуватися у М’янмі й експортуватимуться переважно до Китаю.

Протягом останніх двох років М’янма почала експортувати велику рогату худобу, намагаючись обмежити незаконні потоки експорту. З грудня 2017 року до квітня 2019 року країна продала за кордон близько 500 тисяч голів ВРХ. Більша частина експорту худоби відправлена ​​до Китаю та Таїланду.

За останні 12 місяців Китай збільшив імпорт ВРХ, намагаючись наростити поголів’я м’ясної та молочної худоби. Згідно з переписом у травні 2018 року, у М’янмі налічувалось 1,8 млн буйволів та 9,7 млн голів молочних та м’ясних порід ВРХ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button