Новини про м'ясо

Квоти на безмитний експорт тварин і м’яса до Туреччини будуть діяти ще рік

На своїй сторінці у Twitter Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Андрій Сибіга закликав вітчизняних виробників скористатися можливостями безмитного експорту яловичини та живих тварин до Туреччини. Разом із закликом дипломат опублікував фото документу, в якому вказано, що Анкара погодилась продовжити дію квот.

“Враховуючи важливість розширення спектру українсько-турецького торговельно-економічного співробітництва з перспективою виходу та закріплення вітчизняних виробників на ринках Туреччини та третіх країн, окремими рішеннями Президента Туреччини створено відповідні сприятливі умови для цього. Зокрема, серед них рішення від 29.07.2018 р. № 518 щодо продовження до 31.12.2019 р. дії квоти імпорту живих тварин і м’яса з нульовими митними ставками”, – йдеться у повідомленні посла.

Українським виробникам дозволено безмитне ввезення 500 тис. голів великої рогатої худоби, 475 тис. голів живих овець та кіз, 75 тис. тонн м’яса ВРХ (свіжого або замороженого), а також компенсованих четвертин – до 20 тис. тонн.

Крім цього, у публікації Андрія Сибіги вказані контактні дані організації, яка відповідає за імпорт продукції тваринництва – Генерального директорату Агентства виробників м’яса та молока Туреччини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button