Новини про м'ясо

Криза не вплине на виробників птиці й свинини в Бразилії

Економічна криза, спричинена пандемією коронавірусу, не повинна мати значного впливу на сектор виробництва птиці та свинини, оскільки ці продукти є достатньо доступними для споживачів, заявила Сула Алвес, технічний директор Бразильської асоціації виробників м’яса (ABPA).

Цього тижня пані Алвес взяла участь у веб-семінарі, проведеному ABPA у партнерстві з BioMériux для обговорення роботи галузі під час пандемії. За словами директора асоціації, наразі, в момент зниження купівельної спроможності споживачів, зокрема, куряче м’ясо отримує перевагу на ринку.

“Ми побачили зміни у поведінці покупців не лише через нижчий рівень доходу, а й через необхідність частіше готувати вдома. Це призвело до заміни більш дорогих видів м’яса та продуктів із більшою доданою вартістю на більш дешеві альтернативи”, – говорить експерт.

У той же час Бразилія сподівається збільшити експорт свинини та птиці завдяки значному попиту з боку Китаю та інших країн Азії, оскільки в цьому регіоні заборонили імпорт свинини з Німеччини через спалах АЧС в європейській країні. Бразильські виробники сподіваються частково зайняти звільнену нішу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button