Новини про м'ясо

Криза на світовому ринку птиці триватиме ще як мінімум 6 місяців

Тиск, який здійснює COVID-19 на харчову промисловість та торгівлю, буде помітним і в першій половині 2021 року. Продовження турбулентності на ринку птиці прогнозують аналітики Rabobank.

“Наразі ми бачимо чотири основні виклики для світової галузі птахівництва: постійний вплив Covid-19 на ринки, високі та нестабільні ціни на корми, відновлення африканської чуми свиней у Китаї та криза, спричинена поширенням пташиного грипу в північній півкулі”, – зазначає Нан-Дірка Малдера, старший аналітик ринку продуктів тваринництва у Rabobank.

Усі перераховані несприятливі фактори, вимагатимуть від виробників птиці переорієнтації. Падіння попиту в Китаї та В’єтнамі підштовхне трейдерів до пошуку інших ринків, що відчутно вплине на ціни на світовому ринку. Тим не менше у другому кварталі 2021 року посилений контроль за розповсюдженням Covid-19 повинен призвести до поступового відновлення ринків продовольчих послуг. Це допоможе світовим трейдерам наростити продажі. Але до того, як відбудеться відновлення, накопичаться великі запаси курятини, які потрібно буде реалізувати.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button