Новини про м'ясо

Криза галузі птахівництва в Індії закінчилась

Очікується, що після невтішного 2020 року, у 2021 птахофабрики Індії отримають здоровий прибуток, повідомляє рейтингове агентство ICRA.

У червні минулого року мільйони дрібних птахівників по всій країні зазнали збитків або взагалі вийшли з бізнесу. Тоді продажі пташиного м’яса впали на 80% після помилкових тверджень, що кури є носіями коронавірусу. Птахофабрики Індії втрачали 1,5 млн доларів США на день. Криза помітно дестабілізувала сектор. Крім того, з лютого по квітень 2020 року через перебої з постачанням галузь птахівництва в країні близько 4 млрд доларів США

Утім, зростання попиту, яке зараз спостерігається, в поєднанні з порівняно невисокими цінами на корми в Індії допоможе гравцям ринку птахівництва отримувати високі прибутки в майбутньому. Таким чином, ICRA переглянула прогноз кредитування для сектору з “негативного” на “стабільний”, оскільки рентабельність галузі птахівництва повертається до рівня, який спостерігався до коронакризи.

Індійський сектор птахівництва виробляє близько 4 мільярдів бройлерів та 93 мільярди яєць на рік, і, за винятком результатів 2020 року, зростає на 6-8% щороку.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button