Новини про м'ясо

Країни ЄС повідомляють про зменшення використання антибіотиків у тваринництві

Влада Бельгії заявляє про скорочення вживання антибіотиків у тваринництві. Обсяг використання протимікробних препаратів за підсумками минулого року зменшення на 7,6%, порівняно з показниками 2018 року. З 2011 року обсяги використання антибіотиків у галузі тваринництва зменшились на 40,3%.

У 2016 році відбулася зустріч представників влади Бельгії та виробниками, де було ухвалено Угоду про скорочення використання антибіотиків у тваринницькому секторі. Тоді було встановлено завдання: до 2020 року зменшити загальне використання антибіотиків на 50% порівняно з показниками 2011 року.

На зустрічі були також обговорені дві інші важливі цілі: зниження вживання медикаментозних кормів, що містять антибіотики на 50%, і зниження використання антибіотиків у лікувальних цілях на 75%. Обидві ці цілі були досягнуті і навіть перевищені ще у 2017 році. .

З 2011 року використання медично важливих антибіотиків скоротилося на 77,3%. Утім, після різкого зниження у 2016 та 2017 роках, вже два роки поспіль спостерігаються приріст споживання таких протимікробних препаратів у тваринництві. Тому наразі уряд країни спостерігає за ситуацією на ринку з метою виконання умов Угоди про скорочення використання антибіотиків у тваринницькому секторі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button