Новини про м'ясо

Коронавірус призвів до подвійного зростання цін на свинину в Китаї

Середня ціна свинини в Китаї зросла на 116% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Незважаючи на те, що після китайського новорічного свята ціни на свинину традиційно знижувались, цього року блокада, спричинена спалахом коронавірусу, позначилася на ринку, спричинивши зростання цін на харчові продукти.

З початку спалаху коронавірусу Китай випустив на ринок зі своїх державних запасів майже 100 тис. тонн свинини, але потреба в імпорті м’яса зростає. Єдина проблема полягає в тому, що більше десятка міст Китаю повністю ізольовані. Там ціни взагалі досягають 16 і більше доларів за кілограм свинини.

Згідно з офіційними даними, опублікованими Китайським статистичним бюро, минулого місяця споживчі ціни в січні зросли найшвидше за останні вісім років, причому ціни на продовольство зросли найбільше за останні 12 років.

Уряд Китаю оголосив, що починаючи з цього тижня в деяких містах бізнес-операції можуть бути відновлені. Однак у понеділок, 10 лютого, такі міста, як Пекін, Тяньцзінь, Ченду, Чанчунь, Шеньян, Далянь, Сіань, Чженчжоу та Чанша, залишилися заблокованими, повідомляє компанія Nippon Express, що працює в Китаї.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button