Новини про м'ясо

Коронавірус: данські виробники свинини адаптуються до нових умов

Спалах коронавірусу може змусити найбільшого данського м’ясопереробника, компанію Danish Crown, налагодити виробництво відповідно до запобіжних заходів, введених владою.

Данські підприємства з виробництва м’яса продовжуватимуть працювати згідно з нормальним графіком до кінця тижня, інформує компанія. Однак запобіжні заходи, введені владою, можуть змусити виробника запроваджувати альтернативні робочі зміни на своїх підприємствах, йдеться у прес-релізі компанії.

“Забій та виробництво на підприємствах Danish Crown найближчим часом не зупинять. Ми продовжимо працювати у звичному режимі до кінця тижня, потім повідомимо про виробничі плани на наступні два тижні. Danish Crown – одна з компаній, яка несе соціальну відповідальність за забезпечення наявності товарів у магазинах Данії. Ми ухвалимо рішення про подальший режим роботи відповідально, з думкою про всіх працівників виробництва, адміністрації і фермерів”, – зазначили представники виробника.

Увечері в середу, 11 березня, уряд країни вирішив ввести комплексні заходи для обмеження поширення коронавірусу в Данії. До них відносяться перехід працівників на дистанційну роботу, закриття освітніх закладів та обмеження щодо проведення публічних заходів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button