Новини про м'ясо

Коронакриза сприяла розвитку птахівництва в ОАЕ

Попри те, що COVID-19 негативно вплинув на галузь птахівництва у Об’єднаних Арабських Еміратах, виробники птиці змогли скористатися перебоями в постачаннях і наростити обсяги виробництва та масштаби галузі завдяки збільшенню державних інвестицій.

Через посушливий клімат умови ОАЕ є несприятливими для більшості видів сільського господарства, і тому країна значною мірою покладається на імпорт продовольства. Найбільше птахофабрик знаходиться в Абу-Дабі, на частку якого припадає понад 70% сільськогосподарського виробництва країни.

За даними прогнозу Департаменту сільського господарства США, у 2021 році виробництво птиці в ОАЕ складе 56 тис. тонн, що на 12% більше порівняно з тим, що прогнозується для 2020 року – 50 тис. тонн. Пожвавленню галузі сприяє збільшення попиту на курятину та зростання державної підтримки.

Для досягнення більшої продовольчої безпеки та через проблеми з постачанням імпортної продукції, загострені коронакризою, уряд ОАЕ має на меті збільшити місцеве виробництво птиці вдвічі. У зв’язку з цим Управління сільського господарства та безпеки харчових продуктів Абу-Дабі оголосило про створення інвестиційного фонду у розмірі 272 млн. доларів США, який призначений для сільськогосподарських проектів. Наразі вже надано фінансування для оновлення та розширення птахофабрики, що вже функціює та для будівництва цілком нової птахофабрики, яка почне роботу в Абу-Дабі вже цього року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button