Новини про м'ясо

Корм для курей з коноплі виготовлятимуть в США

У США було подано заявку на затвердження коноплі інгредієнтом корму для тварин. Ухвалення такого рішення дозволить законно використовувати борошно з конопляного насіння та макуху з канабісу як комерційний корм для курей. Ініціювали реєстрацію коноплі як корму для тварин Асоціація американських посадових осіб з контролю за кормами та Асоціація продовольства та ліків США (Центр ветеринарної медицини, FDA-CVM).

До того як почалась реєстрація 2 роки проводилось дослідження впливу інгредієнтів конопляного насіння та шроту та клінічні випробування для демонстрації безпеки та ефективності конопель для курей. Макуха та шроти з конопляного насіння містять у середньому близько 30% білка, 10% жиру та різноманітний склад вуглеводів.

Тепер, коли подано першу заявку, виробники конопель зосередяться на дослідженні інших побічних продуктів: олії, осаду, целюлози та ін., щоб дослідити їх користь та безпеку для використання у вигляді кормових інгредієнтів. У разі успіху на ринку США, американські виробники планують почати експорт кормів на основі коноплі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button