Новини про м'ясо

Корейці почали відмовлятися від свинини через АЧС

Інститут економіки сільського господарства Південної Кореї (KREI) провів дослідження корейського ринку м’яса. Виявилося, що майже половина жителів країни почали обмежувати себе в споживанні свинини після того, як в Південній Кореї виявили африканську чуму свиней. Одна з причин зміни споживчої поведінки – різке зростання цін на свинину.

Після повідомлень про АЧС 45,4% жителів Південної Кореї відмовились від споживання м’яса свиней або частково обмежили його кількість в раціоні. 7 з 10 серед тих, хто відмовляється від свинини, зробили це не через подорожчання, а через побоювання щодо якості м’яса. Хоча, вчені й запевняють, що свинина з тварин, заражених АЧС, не є шкідливою для людей, і її потрапляння в магазини малоймовірне, багато корейців висловлюють побоювання з цього приводу.

Перший випадок африканської чуми свиней у Південній Кореї зафіксували у вересні цього року. З того часу в країні зареєстровано 14 спалахів АЧС. Утім, наразі ситуація стабілізувалась – в останні тижні жовтня не було жодного повідомлення про нові випадки заражень.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button