Новини про м'ясо

Кооператив на Черкащині відкриє відгодівельник для биків

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “Бики Черкащини” отримав фінансову допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку USAID та відновив приміщення для відгодівлі бичків. Тепер селяни зможуть не реалізовувати ВРХ усього за кілька місяців після народження, а за порівняно невисоку плату відгодовувати биків.

Члени кооперативу зможуть обирати – реалізовувати дорослих биків самостійно чи через СОК “Бики Черкащини”. Вирощування тварин у господарстві кооперативу є набагато вигіднішим, ніж у особистих селянських господарствах, адже йдеться про оптові закупівлі кормів, регулярний ветеринарний контроль та технології відгодівлі, що дозволять зменшити термін, за який тварини виростають до товарних кондицій.

“Створення подібних відгодівельних комплексів допоможе вирішити і проблему на рівні держави – зниження поголів’я ВРХ, яке перманентно спостерігається протягом останніх років. Адже нині селянам не вигідно відгодовувати бичків самотужки – це дуже затратно, тому вони забивають їх у молодому віці, здаючи на м’ясо. Допомога ж у відгодівлі сприятиме нарощенню поголів’я ВРХ в цілому в країні та збільшенню експорту української яловичини”, – зазначили в Асоціації тваринників України, за сприяння якої кооператив отримав закордонне фінансування.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button