Новини про м'ясо

Комахи замінять сою у якості харчування для бройлерів?

Дослідження учених з Геттінгенського університету щодо годування птиці кормами з комах та мікроводоростей показали, що обидва джерела білка є відповідною стійкою альтернативою соєвому шроту.

Незважаючи на те, що вегетаріанські та вегетаріанські дієти стають все більш популярними у Західній Європі, у всьому світі зростає попит на продукти тваринного походження. Однак вирощування кормів для тварин часто супроводжується змінами землекористування, такими як вирубка лісів, і тому вчені шукають альтернативні види кормів.

Дослідницька група вивчила, вплив на курчат-бройлерів відгодівлі за допомогою кормів, основними джерелами білка яких були соєвий шрот, спіруліна або комахи.

Мясо курей, яких годують личинками личинок чорного солдата, за якістю таке ж як і мясо птахів, що вживали корми на основі шроту. Додавання до корму спіруліни робить забарвлення мяса більш інтенсивним, а смак – насиченішим.

Доктор Брайан Алтманн, провідний науковий співробітник Геттінгенського університету, сказав: “В цілому, обидва корми комахи та водорості) виявилися потенційними альтернативами соєвого шроту”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button