Новини про м'ясо

Кінець сезонного подешевшання свинини в ЄС: ціни зростають другий тиждень поспіль

Після тривалого падіння закупівельних цін на свинину в країнах Євросоюзу, яке спостерігалось з початку року, котирування почали відновлюватись. Уже впродовж двох тижнів у більшості країн ЄС зростає вартість живця свиней. Утім, висхідний рух на ринку може припинитись через невизначеність щодо поставок до Китаю, адже країна повідомила про проблеми з логістикою, спричинені поширенням коронавірусу та карантином.

Цоьго тижня незмінними котирування свиней забійних кондицій залишились лише в Данії (2,024 євро за кілограм) та в Ірландії (1,824 євро за кілограм). Попри це Данія залишається лідером за цінами на живець, повідомляє pigua.info.

На 5 євроцентів зросли котирування у Німеччині (1,906 євро за кілограм), Нідерландах (1,834 євро), Бельгії (1,779 євро) та Австрії (1,858). В Іспанії середні ціни на свиней забійних кондицій цього тижня склали 1,957 євро за кілограм (+4 центи), у Франції – 1,697 євро за кілограм (+3 центи). У Великобританії котирування підвищились на 1,6 цента до 1,889 євро за кілограм.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button