Новини про м'ясо

Кампанія з популяризацї свинини триває у Великобританії

Надавати держпідтримку виробникам м’яса можна не лише шляхом надання субсидій чи просування експорту. Так, наприклад, наступного тижня відновлюється успішна кампанія Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB), що має назву “One Pot” та спрямована на популяризацію свинини.

Протягом шести тижнів між 5 жовтня та 15 листопада, через ЗМІ, соціальні мережі та м’ясні магазини споживачам пропонуватимуть прості рецепти корисних страв зі свинячого м’яса.

Нещодавно розроблений асортимент рецептів охоплює смаки традиційних кухонь різних країн від португальської до карибської. Сім нових рецептів, які пропонує британцям AHDB складаються лише з п’яти інгредієнтів, і їх можна готувати разом в одному горщику, звідси і назва кампанії – “One Pot” (один горщик).

М’ясні та фермерські магазини зможуть долучитися до проєкту з популяризації свинини, отримавши набори, що містять картки з рецептами та плакати. Це допоможе надихнути їх клієнтів купувати саме свинину, вважають в AHDB.

Цьогорічна кампанія має на меті побудувати позитивну зміну думок і переконати британців, що свинина корисна, легка в приготуванні та може бути зручним варіантом для повсякденних страв.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button