Новини про м'ясо

Качки допомагають боротися з сараною в Пакистані

Китай має намір відправити в Пакистан 100 тис. качок, щоб допомогти боротися з нашестям сарани. Раніше в країні для боротьби зі шкідником використовували курей, але курка може з’їсти близько 70 комах на день, а качка – в 3 рази більше.

Наразі нашестя сарани спостерігається в Східній Африці, Азії та на Близькому Сході. Величезні рої сарани – близько 60 мільйонів комах – спричинили великі збитки галузі сільського господарства і створили загрозу для продовольчої безпеки кількох країн. Вчені користуються можливістю використовувати цих комах як альтернативний корм для курчат, але качки також можуть бути розумним способом боротьби з сараною.

“Качки – це “біологічна зброя”, – говорить старший науковий співробітник Академії сільськогосподарських наук в Чжецзяні (Китай) Лу Ліжі, додаючи, що качками досить легко керувати, оскільки вони, як правило, збираються в групи.

Качки вже засвідчили свою ефективність у боротьбі зі шкідниками без застосування інсектицидів та інших хімічних засобів. Так, у 2000 році для боротьби з сараною Китай відправив 30 тис. качок з провінції Чжецзян до регіону Сіньцзян.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button