Новини про м'ясо

Іспанські м’ясники переходять на онлайн-торгівлю

Щоб уникнути панічних покупок та запобігти поширенню коронавірусу каталонські м’ясники вирішили перейти на онлайн-торгівлю і допомогти своїм клієнтам, приймаючи їх замовлення телефоном або з допомогою WhatsApp. Ксав’є Галліфа, президент Спілки м’ясників у Каталонії, підтвердив, що рішення про це має бути прийнято цього тижня, щоб запобігти черговому дефіциту м’яса в невеликих магазинах.

“Багато членів нашої спілки готові приймати замовлення клієнтів по телефону або WhatsApp, що може полегшити спосіб покупки. Ми також очікуємо, що споживачі відповідально поставляться до ситуації, що допоможе гарантувати високу якість послуг, пропоновану нашими установами”, – зазначив Ксав’є Галліфа.

В Іспанії зафіксовано більш ніж 13 000 випадків коронавірусу, паніка серед населення поширилася паніка, а деякі харчові магазини зіткнулися з порушеннями в ланцюзі поставок. З цієї причини INTERPORC Spain дала гарантії, що постачання свинини для населення буде підтримуватися протягом наступних тижнів.

“Свинарський сектор буде підтримувати свою активність. Ми стикаємося з винятковими обставинами, коли чоловіки та жінки, які працюють у свинарському секторі, усвідомлюють, що їхня роль має велике значення в забезпеченні споживачів”, – заявив Мануель Гарсія, президент INTERPORC.

Іспанія також є найбільшим споживачем м’яса в ЄС. У середньому житель країни з’їдає 100 кілограмів тваринного білка на рік, 50% якого – свинина.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button